Powrót do strony głównej

O NAS

 

 

 

 

Kancelaria Terra Polanorum służy zaspokojeniu potrzeb wyeksponowania zasług i indywidualności wyróżnionych osób.

 

Akcentuje w nieszablonowej eleganckiej formie zasady i normy, które są warte upamiętnienia i naśladowania przez innych. Wystawianymi certyfikatami wyrażamy docenienie i szacunek dla osób i wartości godnych społecznego zainteresowania.

 

Każdy wydany przez naszą Kancelarię prestiżowy certyfikat zawiera wkodowany indywidualny numer oraz swoiste egzemplaryczne odniesienie wiarygodności.

 

Jesteśmy zatem autorem certyfikatów poświadczających fakty lub funkcjonujące opinie potwierdzane przez zamawiających. 

 

Kancelaria Terra Polanorum nie odnosi się do  treści zawartych w wystawianych certyfikatach pozostając  ich wykonawcą w eleganckiej formie przekazu. Wszelkie pieczęcie i podpisy mają jedynie charakter ornamentalny a za sposób i fakt eksponowania certyfikatu odpowiada zamawiający, obdarowany lub ktokolwiek kto wchodzi w jego posiadanie.

 

 

Osoby, które przyczyniły się do nieszablonowości naszych opracowań:

 

 

 

 

Jerzy z wykształcenia socjolog oraz zarządca nieruchomości, przedsiębiorca.

Doradca w zakresie marketingu i reklamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina  -  absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie, rzeźbiarka, reżyserka filmów animowanych, laureatka międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów filmowych.

Doradca opracowań graficznych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryszard  –  absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Za zasługi dla Polski wielokrotnie odznaczany medalami przez najwyższe władze RP (Prezydent RP, Minister Spraw Wewnętrznych, Minister Sprawiedliwości, Marszałek Województwa Wielkopolskiego). Nieprzynależący nigdy do żadnej partii politycznej, zawsze jednak kierujący się miłością do Rzeczpospolitej Polski.

Sekretarz Kancelarii

 

 

 

Artur  –  urodzony poznaniak,  absolwent historii Uniwersytetu Szczecińskiego. Pełni u nas rolę konsultanta w sprawach dotyczących informacji archiwistycznych oraz form ich przetwarzania.

      Doradca ds. archiwistyki

 

 

 

 

Jacek  –  absolwent prawa i administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wieloletni oficer Policji.

      Recenzent działań Kancelarii